Klub Żeglarski OstródaKlub Żeglarski Ostróda
# Życzenia dla:
Pogoda dla Ostródy # Pogoda dla Żeglarzy # NAJPOPULARNIEJSZY KLUB WARMI I MAZUR !
Klub Żeglarski Ostróda na  Facebook
Współpracujemy
Animex S.A. Morliny
JEANNEAU by Ostróda Yacht
Telewizja Ostróda
 
 
Klub Żeglarski Ostróda
 
 
Dane zawarte na stronie nie stanowią
oferty handlowej.

©
Klub Żeglarski Ostróda
6
XXII Regaty Ostródzkie Dni Morza - Ostróda, 28 czerwca 2014
To już 22 edycja Ostródzkich Dni Morza i z tej okazji na akwenie jeziora Drwęckiego zostały rozegrane XXII Regaty Ostródzkie Dni Morza 2014, których organizatorem był Klub Żeglarski Ostróda oraz Centrum Kultury w Ostródzie. Przy słonecznej pogodzie wietrze 3-4B w skali Beauforta na start zgłosiło się 35 załogi z Ostródy, Iławy, Morąga, Olsztyna. Regaty zostały rozegrane w klasach T1, T2, T3, Otwarto Pokładowej, Focus 650 oraz open w której płynęli młodzi żeglarze na jednostkach klasy optymist. Rozegrano wszystkie zaplanowane 3 biegi. Wspólorganizatorem regat było Ostródzkie Centrum Kultury.
Po zakończeniu regat odbyło się wręczenie pucharów, dyplomów dla zwycięzców poszczególnych klas oraz losowanie drobnych upominków dla każdej załogi.
Uczestnicy Regat
Póznym wieczorem wszystkie załogi udały się do zatoki miejskiej na paradę jachtów oraz piękny pokaz sztucznych ogni.
Regaty są zaliczane do cyklu 4 regat o Żeglarski Puchar Mazur Zachodnich, którego rozstrzygnięcie nastąpi na koniec sezonu żeglarskiego 2014.
ciara
Relacje Video
Wyniki - XXII Regat Ostródzkie Dni Morza 2014
Klasa - Otwarto Pokładowe
I Miejsce
II Miejsce
III Miejsce
Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
470
Załoga Jachtu
Finn
Załoga Jachtu
Oskar
M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Klub/ Port
Załoga
Klasa
Ogólne
I
II
III
Pkt
I
II
III
Pkt
1
470 470 LOK Ostróda Jarosłw Waszkie
Robert łyskawa
3
1
1
5
12
9
2
23
2
Finn Finn U Zdzicha Andrzej Rybicki
2
2
2
6
10
11
4
25
3
Oskar Omega Sokół Ostróda Wojciech Rudziński
Zenon Stachowiak
Piotr Rudziński
1
3
3
7
8
13
5
26
4
Delphia 16 Delphia 16 Olecko Cezary Jursza
Jacek Graczyk
4
DNS
DNS
16
17
DNS
DNS
26
5
r49 Finn Miłomłyn Adam Kopytko
5
DNS
DNS
5
29
DNS
DNS
26
 
Klasa - T1
I Miejsce
II Miejsce
III Miejsce
Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
Maribo.pl
Załoga Jachtu
Nina
Załoga Jachtu
Kompan

M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Klub/ Port
Załoga
Klasa
Ogólne
I
II
III
Pkt
I
II
III
Pkt
1
Maribo.pl Mariner 20 Maribo Szałkowo Marian Zieliński
Włodzimierz Pacholski
1
1
1
3
11
10
10
31
2
Nina Micron KŻ Ostróda Grzegorz Sękowski
Adam Frydrych
2
2
2
6
20
16
18
54
3
Kompan

F1Micro

Bogaczewo Morąg Andrzej Parcioch
Jerzy Czerniak
Zbigniew Kościuszkiewicz
3
3
3
9
24
19
22
65
4
Skorpio Giga Ostróda Andrezj Wrombel
Renata Wrombel
Alicja Wrombel
4
4
4
12
31
28
27
86
 
Klasa - T2
I Miejsce
II Miejsce
III Miejsce
Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
Venkor
Załoga Jachtu
Lepus
Załoga Jachtu
Fox

M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Klub/ Port
Załoga
Klasa
Ogólne
I
II
III
Pkt
I
II
III
Pkt
1
Venkor Storm 22 Bryza Olsztyn Bogdan Bańkowski
Dariusz Korkuć
Daria Korkuć
1
1
1
3
4
1
1
6
2
Lepus Calibra 620 U Zdzicha Paweł Raszkiewicz
Wojciech Raszkiewicz
Jerzy Hryniewiecki
2
2
2
6
9
3
8
22
3
Fox Sasanka 620 KŻ Ostróda Michał Lis
Piotr Lis
Sławomir Szatkiewicz
4
3
3
10
18
14
13
45
4
Midas III Sasanka 620 U Zdzicha Rafał Wnuk
Mariusz Gołębiewski
Dariusz Chyliński
3
4
DNS
17
13
18
DNS
67
5
Cygnus II Vis 65 U Zdzicha Dariusz Smyt
Mikołaj Moczarski
Andrzej Kurkiewicz
5
7
5
17
21
24
17
62
6
Dionizos Sasanka 620 U Zdzicha Kazimierz Punpur
Dariusz Skóratko
Mirosłw Steć
8
6
4
18
27
22
16
65
7
Czek Sportina 620 Idzbark Wojciech Kuliś
Marian Kuliś
Anna Kuliś
Gabrysia Kuliś
7
5
6
18
25
21
24
70
8
Bajs Sasanka 620 LOK Ostróda Andrzej Selega
Marek Macyra
6
8
7
21
22
25
26
73
9
Mała Syrenka Sasanka 660 KŻ Ostróda Piotr Ziarnik
Grażyna Ziarnik
Patryk Ziarnik
Ana Kobylarz
DNS
DNS
DNS
30
DNS
DNS
DNS
108
 
Klasa - T3
I Miejsce
II Miejsce
III Miejsce
Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
Sanbre
Załoga Jachtu
Seadra
Załoga Jachtu
Marunia

M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Klub/ Port
Załoga
Klasa
Ogólne
I
II
III
Pkt
I
II
III
Pkt
1
Sanbre Jod 24 Keja Morąg Cezary Brędowski
Daniel Gołowicz
Tomasz Szymanowski
1
1
1
3
14
5
15
34
2
Seadra Janmor 31 KŻ Ostróda Krzysztof Kołakowski
Krzysztof Kołakowski - Junior
2
3
2
7
16
17
19
52
3
Marunia Vindiamer U Zdzicha Zdzisław Zembrzuski
Piotr Karpieńko
Ola Karpieńko
Ulli Schofffer
4
2
3
9
23
15
20
58
4
Stella Majestic 24W KŻ Ostróda Stanisław Wysocki
Łukasz Petka
Andrzej Urbanowicz
Grzegorz Panek
3
5
5
13
19
26
25
70
5
Luckyy Mak 747 Ostróda Rałał Wojciechowski
Iwona Paczos
Artur Kołakowski
5
4
4
13
28
23
23
74
6
Catherine Nautica 720 U Zdzicha Konrad Szkutnik
Alicja Kurowska
6
6
6
18
30
27
28
85
 
Klasa - Focus 650
I Miejsce
II Miejsce
III Miejsce
Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
Czarna Perła
Załoga Jachtu
Sparrow
Załoga Jachtu
Olwik

M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Klub/ Port
Załoga
Klasa
Ogólne
I
II
III
Pkt
I
II
III
Pkt
1
Czarna Perła Focus 650 Keja Morąg Krzysztof Rygielski
Robert Prejnocki
Emil Szolin
3
1
2
6
3
2
6
11
2
Sparrow Focus 650 KŻ Ostróda Cezariusz Wróblewski
Michał Paszkowski
1
5
4
10
1
8
9
18
3
Olwik Focus 650 U Zdzicha Jacek Cycyński
Leszek Mul
Czesław Cycyński
5
2
3
10
6
4
7
17
4
Piątka + Focus 650 KŻ Ostróda Tomasz Kopytko
Jarosław Biszczanik
Marek Ulatowski
6
4
1
11
7
7
3
17
5
Szkarb Focus 650 KŻ Ostróda Bartosz Jursza
Tomasz Trepka
Jarosław Dworowski
2
3
7
12
2
6
14
22
6
Ósemka Focus 650 KŻ Ostróda Jacek Kuliś
Bartek Kuliś
Marek Kuliś
4
6
5
15
5
12
11
28
7
Blekot Focus 650 KŻ Ostróda Grzegorz Witer
Dariusz Syroka
8
7
6
21
26
20
12
58
8
Taurus Focus 650 KŻ Ostróda Tomasz Wnuk
Andrzej Olszewik
Maciej Radeberg
7
DNS
8
24
15
DNS
21
72

Klasa Open
Miejsce I
Miejsce II
Miejsce III
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Dla
Jakuba Jurczak
Dla
Krystian Kołakowski
Dla
Konrad Balińki

M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Klub/ Port
Załoga
Klasa
Ogólne
I
II
III
Pkt
I
II
III
Pkt
1
Optymist Optymist MOS Iława Jakub Jurczak
1
1
1
3
32
229
29
90
2
Optymist Optymist KŻ Ostróda Krystian Kołakowski
3
2
2
7
34
30
30
94
3
Optymist Optymist MOS Iława Konrad Balińki
2
3
3
8
33
31
31
101

Foto: Ela s/y Sparrow
Uwaga: Wszystkie wyniki, imiona i nazwiska oraz nazwy i typy jachtów pochodzą z kart zgłoszeniowych uczestników regat.
© Klub Żeglarski Ostróda 2014