Klub Żeglarski OstródaKlub Żeglarski Ostróda
# Życzenia dla:
Pogoda dla Ostródy # Pogoda dla Żeglarzy # NAJPOPULARNIEJSZY KLUB WARMI I MAZUR !
Klub Żeglarski Ostróda na  Facebook
Współpracujemy
Animex S.A. Morliny
JEANNEAU by Ostróda Yacht
 
Sklep Żeglarski RAKSA
 
Telewizja Ostróda
 
 
Klub Żeglarski Ostróda
 
 
Dane zawarte na stronie nie stanowią
oferty handlowej.

©2003-2017
Klub Żeglarski Ostróda
XXV Regaty Ostródzkie Dni Morza - Ostróda, 24 czerwca 2017
To już 25 jubiluszowa edycja Ostródzkich Dni Morza i z tej okazji na akwenie jeziora Drwęckiego zostały rozegrane XXV Regaty Ostródzkie Dni Morza 2017, których organizatorem był Klub Żeglarski Ostróda oraz Centrum Kultury w Ostródzie. Przy umirkowanym wietrze na start zgłosiło się 27 załogi z Ostródy, Iławy, Matyt, Izabelina i Elbląga. Regaty zostały rozegrane w klasach T1, T2, T3, Otwarto Pokładowej, Focus 650 oraz Optymist. Rozegrano 4 wsyścigi przy wietrze 3-4B z kierunku zachodniego.
Po zakończeniu regat odbyło się wręczenie pucharów i dyplomów dla zwycięzców poszczególnych klas oraz losowanie drobnych upominków dla każdej załogi.
Kliknij aby powiekszyc
Póznym wieczorem wszystkie załogi udały się do zatoki miejskiej na paradę jachtów oraz piękny pokaz sztucznych ogni.
Regaty są zaliczane do cyklu 4 regat o Żeglarski Puchar Mazur Zachodnich, którego rozstrzygnięcie nastąpi na koniec sezonu żeglarskiego 2017.

ciara
Wyniki - XXIV Regat Ostródzkie Dni Morza 2017
Klasa - Otwarto Pokładowe
I Miejsce
II Miejsce
Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
Finn
Załoga Jachtu
Just For Fun
M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Port / Klub
Załoga
Klasa
I
II
III
IV
Pkt
1
Finn Finn U Zdzicha Andrzej Rybicki
1
1
1
DNF*
3
2
Just For Fun - LOK Ostróda Daniel Marglaski
Joanna Margalska
Zuzanna Margalska
Tymon Margalski
2
2
2*
1
5
* - Odrzucone wyniki
Klasa - T1
I Miejsce
II Miejsce
 
III Miejsce
Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc   Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
Magic Dragon
Załoga Jachtu
Kompan
 
Załoga Jachtu
Nina

M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Port / Klub
Załoga
Klasa
I
II
III
IV
Pkt
1
Magic Dragon Micron Izabelin Sławomir Sękowski
Zofia Sękowska
2
1
3*
1
4
2
Kompan 4 Micro Elbląg Agnieszka Piotrowska
Jerzy Czerniak
Arkadiusz Spychalski
1
3
1
DNF*
5
3 Nina Micron KŻ Ostróda Grzegorz Sękowski
Karolina Sękowska
3*
2
2
2
6
4 Cicha Zatoka Sportina 595 Skarbek Iława Adam Liedtke
Zuzanna Liedtke
Michał Paszkowski
Oliwia Paszkowska
Marcin Paszkowski
Maja Paszkowska
4
4
4
DNF*
8
5 Mega Micro - Grzegorz Kozicki
Radosław Rowcew
5
5
5
DNF*
15
* - Odrzucone wyniki
Klasa - T2
I Miejsce
II Miejsce
III Miejsce
Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
Piątka +
Załoga Jachtu
Midas III
Załoga Jachtu
Dionizos

M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Port / Klub
Załoga
Klasa
I
II
III
IV
Pkt
1
Piątka+ Storm 22 Ostróda Tomasz Kopytko
Jarosław Biszczanik
Piotr Lis
Antoni Kopytko
1
1
1
1*
3
2
Midas III Sasanka 620 Ostróda Rafał Wnuk
Mariusz Gołębiewski
Daniel Chyliński
2
2
2
2*
6
3 Dionizos Sasanka 620 Ostróda Kazimierz Punpur
Jarosław Matecki
3
3
3
3*
9
* - Odrzucone wyniki
Klasa - T3
I Miejsce
II Miejsce
III Miejsce
Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
Grażka 2
Załoga Jachtu
Mericopa II
Załoga Jachtu
Marunia

M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Port / Klub
Załoga
Klasa
I
II
III
IV
Pkt
1
Grażka 2 Tango 730 MOSIR Ostróda

Michał Tracz
Grażyna Tracz
Anna Tracz

Jerzy Tracz
Stanisław Tracz
Michał Redko

2
1
2*
1
4
2
Mericopa II Saturn 25 Matyty Marian Wenta
Teresa Wrzeszcz
Krzysztof Karaś
1
2
1
2*
4
3 Marunia Windiamer Ostróda Zdzisław Zembrzuski
Czesław Cycyński
Piotr Karaś
Jacek Dawidko
3
3
3
5*
9
4
Rudzik Focus 730 KS Ostróda Wojciech Rudziński
Piotr Lewandowski
Piotr Rudziński
4
4
5
5*
11
5
One Dream Curier 730 Iława Jakub Jurczak
Krzusztof Kąkol
6*
5
4
4
11
6
Stalla Majestic 24 KŻ Ostróda Stanisław Wysocki
Andrzej Urbanowicz
Rafał Petka
5
6
6
7*
17
7
Kardamon Albin 79 KŻ Ostróda Daniel Domnik
Ryszard Nowicki
7
7
7*
6
20
* - Odrzucone wyniki
Klasa - FOCUS 650
I Miejsce
II Miejsce
III Miejsce
Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
Ósemka
Załoga Jachtu
Atik
Załoga Jachtu
Damessa

M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Port / Klub
Załoga
Klasa
I
II
III
IV
Pkt
1
Ósemka Focus 650 KŻ Ostróda Jacek Kuliś
Joanna Kuliś
Janusz Markowski
1
1
1
1*
3
2
Atik Focus 650 KŻ Ostróda Ryszard Zych
Michał Ulaniuk
4*
3
2
2
7
3 Damessa Focus 650 KŻ Ostróda Przemysław Wasilewski
Zbigniew Wasilewski
Piotr Zulewski
3
2
3
3*
8
4
Blekot Focus 650 KŻ Ostróda Grzegorz Witer
Katarzyna Kania
2
DNS
DNS
DNS*
12
* - Odrzucone wyniki
Klasa - Optymist
I Miejsce
II Miejsce
III Miejsce
Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc
Kaja Kowalewska
Zuzanna Markowska
Bartosz Chmielewski

M
Sternik i Załoga
Typ Jachtu
Port / Klub
Klasa
I
II
III
Pkt
1
Kaja Kowalewska Optymist UKS Ostróda
1
2
1
4
2
Zuzanna Markowska Optymist UKS Ostróda
1
2
1
5
3
Bartosz Chmielewski Optymist UKS Ostróda
3
DNC
DNC
17
4
Zuzanna Rećko Optymist UKS Ostróda
DNC
DNC
DNC
21
Magdalena Lipiec Optymist UKS Ostróda
DNF
DNC
DNC
21
Filip Jankowski Optymist UKS Ostróda
DNF
DNC
DNC
21

Klasa Open

M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Sternik
Open
I
II
III
IV
Pkt
1
Piątka + Storm 22 Kopytko Tomasz
1
1
1
1*
3
2
Grażka 2 Tango 730 Tracz Michał
4*
2
3
2
7
3
Ósemka Focus 650 Kuliś Jacek
2
3
4*
3
8
4
Maricopa II Saturn 25 Wenta Marian
3
5*
2
4
9
5
Finn Finn Rybicki Andrzej
5
4
5
DNF*
14
6
Marunia Windiamer Zembrzuski Zdzisław
6
6
6
11*
18
7
Midas III Sasanka 620 Wnuk Rafał
7
11*
7
5
19
8
Rudzik Focus 730 Rudziński Wojciech
9
8
10*
6
23
9
Magic Dragon Micron Sękowski Sławomir
10
7
15*
10
27
10
One Dream Curier 730 Jurczak Jakub
18*
10
8
9
27
11
Kompan 4 Micro Piotrowska Agnieszka
8
12
9
DNF
29
12
Nina Micron Sękowski Grzegorz
15
9
11
12
32
13
Just For Fun - Margalski Daniel
12
13
14*
8
33
14
Atik Focus 650 Zych Ryszard
17*
16
13
7
36
15
Stella Majestic 24W Wysocki Stanisław
14
14
12
15*
40
16
Dionizos Sasanka 620 Punpur Kazimierz
13
17
17*
13
43
17
Damessa Focus 650 Wasilewski Przemysław
16
15
18*
16
47
18
Kardamon Albin 79 Domnik Daniel
19*
18
16
14
48
19
Blekot Focus 650 Witer Grzegorz
11
DNS
DNS
DNS*
55
20
Cicha Zatoka Sportina 595 Adam Liedtke
20
19
19
DNF*
58
21
Mega Micro Grzegorz Kozicki
21
20
20
DNF*
61

Foto: Ela s/y Sparrow
Uwaga: Wszystkie wyniki, imiona i nazwiska oraz nazwy i typy jachtów pochodzą z kart zgłoszeniowych uczestników regat.
© Klub Żeglarski Ostróda 2017