Klub Żeglarski OstródaKlub Żeglarski Ostróda
# Życzenia dla:
Pogoda dla Ostródy # Pogoda dla Żeglarzy # NAJPOPULARNIEJSZY KLUB WARMI I MAZUR !
Klub Żeglarski Ostróda na  Facebook
Współpracujemy
Animex S.A. Morliny
JEANNEAU by Ostróda Yacht
 
Sklep Żeglarski RAKSA
 
Telewizja Ostróda
 
 
Klub Żeglarski Ostróda
 
 
Dane zawarte na stronie nie stanowią
oferty handlowej.

©2003-2017
Klub Żeglarski Ostróda
XXV Reagty Morliny 2017 - 26 sierpnia 2017
W dniu 26.08.2017 r. odbyły się XXIV Regaty Morliny 2017 o puchar Prezesa, których organizatorem był Klub Żeglarski Ostróda, a głównym sponsorem Grupa Animex.
Na start stawiło się 17jednostek pływających. Przy wietrze 2-3 stopni w skali beuforta rozegrano 3 wyścigi w klasach T1, T2, T3, Focus 650, Otwarto-pokładowej i Optymist w której startowali adepci z Ucznioskiego Klubu Żeglarskiego Ostróda i rozegrali 4 wyścigi na wydzielonej trasie. Zwycięzcy poszczególnych klas otrzymali puchary i dyplomy, a każda załoga drobny upominek. Po zakończeniu regat już tradycyjnie żeglarze bawili się przy ognisku i muzyce żeglarskiej do póznych godzin wieczornych.
Kliknij aby powiekszyc

Regaty są zaliczane do cyklu 4 regat ostródzkiego sezonu żeglarskiego. Sternicy biorący udział w regatach rywalizują w Rankingu Serników Ostródzkiego Sezonu Żeglarskiego 2017, który zostanie rozstrzygnięty na koniec sezonu żeglarskiego. Serdeczne podziękowania należą się dla WOPR Ostróda za pomoc przy zabezpieczeniu regat. Zapraszamy na kolejne regaty żeglarskie , które odbędą się w dniu 30 września 2017
i zakończą tegoroczny sezon Żeglarski.
Serdecznie Zapraszamy.

ciara

 
Zakłady Mięsne Animex Morliny
Klub Żeglarski Ostróda
Wyniki Regat
Klasa Otwarto - Pokłdowa
Miejsce I
Miejsce II
Miejsce III
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Dla załogi Jachtu
RS 400
Dla załogi Jachtu
Finn
Dla załogi Jachtu
Biały Łabędź
M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Port / Klub
Sternik i Załoga
Klasa
Wyścig
I
II
III
Pkt
1
RS 400 RS 400 LOK Ostróda Jarosław Waszkiel
Robert Łyskawa
1
1
1
3
2
Finn Finn u Zdzicha Andrzej Rybicki
2
2
3
7
3
Biały Łabędź Omega Za Sterem Grzegorz Krzyżanowski
Agnieszka Sierocka
3
3
2
8
4
LOK Omega LOK Ostróda Alucja Kurowska
Konrad Szkutnik
Maciej Wiśniewski
4
4
4
12

Klasa T-1
Miejsce I
Miejsce II
Miejsce III
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Dla załogi Jachtu
Kompan 4
Dla załogi Jachtu
Magic Dragon
Dla załogi Jachtu
Nina
M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Port / Klub
Sternik i Załoga
Klasa
Wyścig
I
II
III
Pkt
1
Kompan 4 Micro MKŻ Keja Morąg Agnieszka Czerniak - Piotrowska
Jerzy Czerniak
Paweł Raszkiewicz
1
1
2
4
2
Magic Dragon Microsail Izabelin Sławomir Sękowski
Renata Krzesińska
Marcin Kalinowski
2
3
1
6
3
Nina Micro KŻ Ostróda Grzegorz Sękowski
Krzysztof Babiński
3
2
3
9

Klasa T-2
Miejsce I
Miejsce II
Miejsce III
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Dla załogi Jachtu
Midas III
Dla załogi Jachtu
Cygnus II
Dla załogi Jachtu
Cygnus II
M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Port / Klub
Sternik i Załoga
Klasa
Wyścig
I
II
III
Pkt
1
Midas III Sasanka 620 KŻ Ostróda Rafał Wnuk
Jacek Gasparewicz
1
1
1
3
2
Cygnus II Vis 65 LOK Ostróda Krzysztof Urtnowski
Piotr Jerzynowski
2
2
2
6
3
Dionizos Sasanka 620 Ostróda Kazimierz Punpur
Dariusz Skóratko
3
3
3
9

Klasa T-3
Miejsce I
Miejsce II
Miejsce III
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Dla załogi Jachtu
Grażka 2
Dla załogi Jachtu
One Dream
Dla załogi Jachtu
Marunia
M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Port / Klub
Sternik i Załoga
Klasa
Wyścig
I
II
III
Pkt
1
Błekitny Wiatr Tango 730 Olsztyn Michał Nischk
Mirosław Mischk
Ewa Kaplon
1
1
3
5
2
Maricopa II Saturn 25 Matyty Marian Wenta
Teresa Wrzeszcz
Irena Korpik
2
2
1
5
3
Marunia Windiamer Ostróda Zdzisław Zembrzuski
Czesław Cycyński
Jacek Buczko
Stanisław Laskowski
Cezary Cycyński
3
3
2
8
4
Rudzik Focus 730 OSIR Ostróda Wojciech Rudziński
Piotr Rudziński
4
4
4
12
5
El Sol Twister 26 Ostróda Andrzej Selega
Maciej Straszewski
5
5
DNF
16

Klasa Focus 650
Miejsce I
Miejsce II
Miejsce III
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Dla załogi Jachtu
Olwik
Dla załogi Jachtu
Sparrow
Dla załogi Jachtu
Szkrab
M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Port / Klub
Sternik i Załoga
Klasa
Wyścig
I
II
III
Pkt
1
Olwik Focus 650 U Zdzicha Jacek Cycyński
Mariusz Gołębiewski
Rafalski Grzegorz
1
1
1
3
2
Sparrow Focus 650 KŻ Ostróda Cezariusz Wróblewski
Daniel Domnik
2
2
2
6
3
Qartius Focus 650 KŻ Ostróda Maciej Kant
Anna Surowiec - Kant
3
3
3
9

Klasa Optymist
Miejsce I
Miejsce II
Miejsce III
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Olivia Kluliś
Jędrzej Majewski
Filip Jankowski
M
Sternik i Załoga
Typ Jachtu
Port / Klub
Klasa
Wyścig
I
II
III
IV
Pkt
1
Olivia Kluliś Optymist UKS Ostróda
6*
1
3
1
5
2
Jędrzej Majewski Optymist UKS Ostróda
4*
2
1
4
7
3
Filip Jankowski Optymist UKS Ostróda
2
4*
2
3
7
4
Kaja Kowalkowska Optymist UKS Ostróda
3
3
4*
2
8
5
Bartosz Kuliś Optymist UKS Ostróda
1
5
5
5*
11
6
Zuzanna Markowska Optymist UKS Ostróda
5
6
7*
7
18
7
Krzysztof Orzechowski Optymist UKS Ostróda
8*
7
6
6
19
8
Jakub Orzechowski Optymist UKS Ostróda
7
DNC*
DNC
DNC
25

Klasa Open

M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Sternik
Klasa
Wyścig
I
II
III
Pkt
1
Błekitny Wiatr Tango 730 Nischk Michał
2
1
4
7
2
RS 400 RS 400 Waszkiel Jarosław
1
2
5
8
3
Maricopa II Saturn 25 Wenta Marian
5
3
1
9
4
Olwik Focus 650 Cycyński Jacek
3
4
2
9
5
Sparrow Focus 650 Wróblewski Cezariusz
4
5
9
18
6
Marunia Wundiamer Zembrzuski Zdzisław
9
7
3
19
7
Finn Finn Rybicki Andrzej
6
6
7
19
8
Quartius Focus 650 Kant Maciej
7
11
10
28
9
Midas III Sasanka 620 Wnuk Rafał
12
8
8
28
10
Za Sterem Omega Krzyżanowski Grzegorz
11
12
6
29
11
Kompan 4 Micro Agnieszka Piotrowska
8
9
13
30
12
Rudzik Focus 730 Rudziński Wojciech
10
14
11
35
13
Magic Dragon Micro Sękowski Sławomir
13
13
12
38
14
Nina Micron Sękowski Grzegorz
16
10
15
41
15
Cygnus II VIS 65 Urtnowski Krzysztof
14
15
16
45
16
Dionizos Sasanka 620 Punpur Kazimierz
15
16
17
48
17
LOK Omega Omega Kurowska Alicja
17
18
14
49
18
El Sol Twister 780 Andrzej Selega
18
17
DNF
54

Sędzia Regat: Andrzej Szydzik
foto: Ela s/y Sparrow POL 5999, Foto Studio Jan Liberacki, Jerzy Czerniak s/y Kompan
Uwaga: Wszystkie wyniki, imiona i nazwiska oraz nazwy i typy jachtów pochodzą z kart zgłoszeniowych uczestników regat.