Klub Żeglarski OstródaKlub Żeglarski Ostróda
# Życzenia dla:
Pogoda dla Ostródy # Pogoda dla Żeglarzy # NAJPOPULARNIEJSZY KLUB WARMI I MAZUR !
Klub Żeglarski Ostróda na  Facebook
Współpracujemy
Animex S.A. Morliny
JEANNEAU by Ostróda Yacht
Telewizja Ostróda
 
 
Klub Żeglarski Ostróda
 
 
Dane zawarte na stronie nie stanowią
oferty handlowej.

©2003-2018
Klub Żeglarski Ostróda
XXIII Regaty o Puchar Burmistrza Ostródy - 9 czerwca 2018
W dniu 9 czerwca 2018 Klub Żeglarski Ostróda po raz 23 zorganizował Regaty o Puchar Burmistrza Ostródy 2018. Regaty odbyły się na akwenie jeziora Drwęckiego przy słonecznej pogodzie i wietrze 2B z kierunku wschodniego Na start zgłosiło się 15 załogi. Rozegrano 3 biegi klasach T-2, T-3, Otwarto pokładowej, Zwycięzcy poszczególnych klas otrzymali z rąk Pana Burmistrza Puchary i dyplomy, a każda załoga drobny upominek. Po zakończeniu regat już tradycyjnie żeglarze bawili się przy ognisku i muzyce żeglarskiej do póznych godzin wieczornych.
Serdeczne podziękowana należą dla organizatorów, którymi byli Urząd Miejski Ostróda, Żeglarze z Klubu Żeglarskiego Ostróda dla WOPR Ostróda za pomoc przy
Kliknij aby powiekszyc

zabezpieczeniu regat . Zapraszamy również na kolejne regaty żeglarskie, które odbędą się w dniu 23 czerwca 2018 w ramach Ostródzkich Dni Morza 2018 podczas których nie zabraknie dobrej muzyki, zabawy, parady jachtów i pokazu fajerwerków.
Regaty są zaliczane do cyklu 4 regat ostródzkiego sezonu żeglarskiego. Sternicy biorący udział w regatach rywalizują w Rankingu Serników Ostródzkiego Sezonu Żeglarskiego 2018, który zostanie rozstrzygnięty na koniec sezonu żeglarskiego.
ciara

 
Wyniki Regat
Klasa Otwarto - Pokłdowa
Miejsce I
Kliknij aby powiekszyc
Dla załogi Jachtu
RS400
M
Nazwa
Oznaczenie
Typ Jachtu
Port / Klub
Sternik i Załoga
Klasa
Ogólne
Wyścig
Wyścig
I
II
III
Pkt
I
II
III
Pkt
1
RS400 RS400 LOK Ostróda Jarosław Waszkiel
Robert Łyskawa
1
1
1
3
3
3
4
11

Klasa T- 1
Miejsce I
Miejsce II
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Dla załogi Jachtu
Kompan 4
Dla załogi Jachtu
PP Micro
M
Nazwa
Oznaczenie
Typ Jachtu
Port / Klub
Sternik i Załoga
Klasa
Ogólne
Wyścig
Wyścig
I
II
III
Pkt
I
II
III
Pkt
1
Kompan 4 Micro Morąg Agnieszka Piotrowska - Czerniak
Jerzy Czerniak
1
1
2
4
6
8
11
25
2
PP Micro Micro Morąg Jerzy Piekarski
Bogdan Kulik
2
2
1
5
11
9
7
27

Klasa T-2
Miejsce I
Miejsce II
Miejsce III
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Dla załogi Jachtu
Piątka +
Dla załogi Jachtu
Bepro
Dla załogi Jachtu
Majek
M
Nazwa
Oznaczenie
Typ Jachtu
Port / Klub
Sternik i Załoga
Klasa
Ogólne
Wyścig
Wyścig
I
II
III
Pkt
I
II
III
Pkt
1
Piątka + Storm 22 KŻ Ostróda Tomasz Kopytko
Magdalena Kopytko
Michalina Kopytko
Artur Kopytko
Antoni Kopytko
1
1
1
3
1
1
1
3
2
Bepro Sedna 24 HSW Olsztyn Jacek Grabiński
Waldemar Porwal
Rafał Dziekan
2
2
2
6
2
2
2
6
3
Majek Storm 22 Ostróda Rafał Wojciechowski
Artur Kołakowski
3
3
3
9
4
3
3
10
4
Quartius Focus 650 KŻ Ostróda Maciej Kant
Anna Surowiec-Kant
4
4
4
12
5
5
5
15
5
Sagittarius Focus 650 OSCIR Ostróda Marcin Ostrowski
Agata Ostrowska
Aleksander Ostrowski
6
5
5
16
9
7
9
25
6
Atik Focus 650 KŻ Ostróda Ryszard Zych
Adam Cheropolitański
6
8
7
20
7
13
13
33
7
FOX Sasanka 620 Sokół Ostróda Michał Lis
Aleksandra Lis
Oliwia Kuliś
8
7
6
21
14
11
10
35
8
Dionizos Sasanka 620 Ostróda Kazimierz Punpur
Dariusz Skóratko
7
6
8
21
12
10
14
36

Klasa T-3
Miejsce I
Miejsce II
Miejsce III
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Dla załogi Jachtu
Marunia
Dla załogi Jachtu
Rudzik
Dla załogi Jachtu
EL Sol
M
Nazwa
Oznaczenie
Typ Jachtu
Port / Klub
Sternik i Załoga
Klasa
Ogólne
Wyścig
Wyścig
I
II
III
Pkt
I
II
III
Pkt
1
Marunia Windiamer Ostróda Zdzisław Zembrzuski
Czesław Cycyński
Artur Zembrzuski
Marek Zembrzuski
Ania Zembrzuska
1
1
1
3
8
6
6
20
2
Rudzik Focus 730 Sokół Ostróda Wojciech Rudziński
Piotr Rudziński
2
2
2
6
10
12
8
30
3
EL Sol Twister 26 Ostróda Andrzej Selega
Maciej Straszewski
4
3
3
6
15
14
12
41
4
Kardamon - Puck Daniel Domnik
Oliwia Domnik
Zuzanna Domnik
3
4
DNS
12
13
15
DNS
44

Sędzia Regat: Cezariusz Wróblewski
foto: Ela s/y Sparrow POL 5999
Uwaga: Wszystkie wyniki, imiona i nazwiska oraz nazwy i typy jachtów pochodzą z kart zgłoszeniowych uczestników regat.