Klub Żeglarski OstródaKlub Żeglarski Ostróda
# Życzenia dla:
Pogoda dla Ostródy # Pogoda dla Żeglarzy # NAJPOPULARNIEJSZY KLUB WARMI I MAZUR !
Klub Żeglarski Ostróda na  Facebook
Współpracujemy
Animex S.A. Morliny
JEANNEAU by Ostróda Yacht
Telewizja Ostróda
 
 
Klub Żeglarski Ostróda
 
 
Dane zawarte na stronie nie stanowią
oferty handlowej.

©2003-2018
Klub Żeglarski Ostróda
XXVI Regaty Ostródzkie Dni Morza - Ostróda, 23 czerwca 2018
To już 26 edycja Ostródzkich Dni Morza i z tej okazji na akwenie jeziora Drwęckiego zostały rozegrane XXVI Regaty Ostródzkie Dni Morza 2018, których organizatorem był Klub Żeglarski Ostróda oraz Centrum Kultury w Ostródzie. Na start zgłosiło się 24 załogi z Ostródy, Iławy, Matyt, Morąga. Regaty zostały rozegrane w klasach T1, T2, T3, Otwarto Pokładowej oraz Optymist. Rozegrano 4 wsyścigi przy wietrze 3-4B z kierunku zachodniego.
Po zakończeniu regat odbyło się wręczenie pucharów i dyplomów dla zwycięzców poszczególnych klas oraz losowanie drobnych upominków dla każdej załogi.
Kliknij aby powiekszyc
Póznym wieczorem wszystkie załogi udały się do zatoki miejskiej na paradę jachtów oraz piękny pokaz sztucznych ogni.
Regaty są zaliczane do cyklu 4 regat o Żeglarski Puchar Mazur Zachodnich, którego rozstrzygnięcie nastąpi na koniec sezonu żeglarskiego 2018.

ciara
Wyniki - XXVI Regat Ostródzkie Dni Morza 2018
Klasa - Otwarto Pokładowe
I Miejsce
II Miejsce
 
II Miejsce
Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc   Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
RS400
Załoga Jachtu
Just For Fun
 
Załoga Jachtu
420
M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Port / Klub
Załoga
Klasa
I
II
III
IV
Pkt
1
RS400 RS400 LOK Ostróda Jarosław Waszkiel
Robert Łyskawa
1
1
1
1*
3
2
Just For Fun - LOK Ostróda Daniel Marglaski
Paweł Biały
Michał Krylek
2
2
3*
2
6
3 420 420 LOK Ostróda

Grzegorz Witus
Piotr Witus

3
3
2
3*
8
4 Werma Piaf Iława Krzysztof Komarowski
Marcin Malicki
4
4
4
4*
12
5 LOK Ostróda Omega LOK Ostróda Czesław Stacewicz
Dominik S.
Tomasz D.
5
5
DNS
DNS*
16
* - Odrzucone wyniki
Klasa - T1
I Miejsce
II Miejsce
 
III Miejsce
Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc   Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
Nina
Załoga Jachtu
Magic Dragon
 
Załoga Jachtu
PP Micro

M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Port / Klub
Załoga
Klasa
I
II
III
IV
Pkt
1 Nina Micron KŻ Ostróda Grzegorz Sękowski
Krzysztof Bagiński
1
1
1
1*
3
2
Magic Dragon Micron Izabelin Sławomir Sękowski
Zofia Sękowska
2
2
2
2*
6
3 PP Micro Micro Morąg Jerzy Piekarski
Andrzej Dragon
3
3
3
3*
9
* - Odrzucone wyniki
Klasa - T2
I Miejsce
II Miejsce
III Miejsce
Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
Olwik
Załoga Jachtu
Quartius
Załoga Jachtu
Majek

M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Port / Klub
Załoga
Klasa
I
II
III
IV
Pkt
1
Olwik Focus650 Ostróda Jacek Cycyński
Mauriusz Gołębiewski
1
1
1
1*
3
2 Quartius Focus 650 KŻ Ostróda Maciej Kant
Anna Surowiec-Kant
2
3
4*
3
8
3 Majek Storm 22 Ostróda Rafał Wojciechowski
Artur Kołakowski
5
2
5*
2
9
4
Midas III Sasanka 620 Ostróda Rafał Wnuk
Daniel Chyliński
Michał Ruciak
4
4
2
DNF*
10
5 Sagittarius Focus 650 OSCIR Ostróda Marcin Ostrowski
Agata Ostrowska
Aleksander Ostrowski
3
5
3
5*
11
6 Dionizos Sasanka 620 Ostróda Kazimierz Punpur
Dariusz Skóratko
Jarosław Matecki
7*
6
6
4
16
7 Szkarb Focus 650 Ostróda Bartłomiej Jursza
Katarzyna Jursza
6
DNF*
DNS
DNS
20
* - Odrzucone wyniki
Klasa - T3
I Miejsce
II Miejsce
III Miejsce
Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
Maricopa II
Załoga Jachtu
Marunia
Załoga Jachtu
Vima

M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Port / Klub
Załoga
Klasa
I
II
III
IV
Pkt
1
Maricopa II Saturn 25 Matyty Marian Wenta
Maryla Karaś
Krzysztof Karaś
1
1
1
1*
3
2 Marunia Windiamer Ostróda Zdzisław Zembrzuski
Czesław Cycyński
Cezary Cycyński
2
2
2
2*
9
3
Vima Phobos 25 Omega-Iława Marek Twarogowski
Tomasz Katarzyński
4
3
4*
3
10
4
Rudzik Focus 730 KS Ostróda Wojciech Rudziński
Wojciech Jaworski
Piotr Rudziński
Lucjan Królczyk
3
4
3
4*
10
* - Odrzucone wyniki

Klasa - Optymist
I Miejsce
II Miejsce
III Miejsce
Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc
Oliwaia Kliś
Bartek Kuliś
Krzysztof Kołakowski

M
Sternik i Załoga
Typ Jachtu
Port / Klub
Klasa
I
II
III
IV
Pkt
1
Oliwaia Kliś Optymist UKS Ostróda
1
1
2
2
4
2
Bartek Kuliś Optymist UKS Ostróda
3
2
DSQ*
1
6
3
Krzysztof Kołakowski Optymist UKS Ostróda
2
3
1
3*
6
4
Marta Kowalczyk Optymist UKS Ostróda
4
5
4
5
13
5
Bartosz Kowalczyk Optymist UKS Ostróda
6
4
3
6*
13
6
Jowita Kuliś Optymist UKS Ostróda
5
7
DNS*
4
16
7
Wojciech Ptaszkiewicz Optymist UKS Ostróda
7
6
5
7*
13

Klasa Open

M
Nazwa Jachtu
Sternik
Open
I
II
III
IV
Pkt
1
RS400 Jarosław Waszkiel
1
1
2
2*
4
2
Maricopa II Wenta Marian
2
2
3*
1
5
3
Olwik Jacek Cycyński
3
3
1
3*
7
4
Marunia Zembrzuski Zdzisław
4
5
4
6*
13
5
Majek Rafał Wojciechowski
9
4
9*
4
17
6
Quartus Maciej Kant
5
7
8*
5
17
7
Midas III Wnuk Rafał
8
8
5
DNF*
21
8
Nina Sękowski Grzegorz
10*
6
6
9
21
9
Sagittarius Marcin Ostrowski
7
9*
7
8
22
10
Rudzik Rudziński Wojciech
6
13*
11
12
29
11
Magic Dragon Sękowski Sławomir
11
12*
10
11
32
12
Vima Marek Twarogowski
16*
10
13
10
33
13
Dionizos Kazimierz Punpur
15
15*
14
7
36
14
Just For Fun Margalski Daniel
12
11
16*
14
37
15
PP Jerzy Piekarski
13
16*
12
13
38
16
420 Grzegorz Witus
17*
14
15
15
44
17
Werma Krzysztof Komarowski
18*
17
17
16
50
18
Szkrab Bartłomiej Jursza
14
DNF
DNS
DNS
54
19
LOK Ostróda Czesław Stacewicz
19
18
DNS
DNS*
57

Foto: Ela s/y Sparrow
Uwaga: Wszystkie wyniki, imiona i nazwiska oraz nazwy i typy jachtów pochodzą z kart zgłoszeniowych uczestników regat.
© Klub Żeglarski Ostróda 2018