Klub Żeglarski OstródaKlub Żeglarski Ostróda
# Życzenia dla:
Pogoda dla Ostródy # Pogoda dla Żeglarzy # NAJPOPULARNIEJSZY KLUB WARMI I MAZUR !
Klub Żeglarski Ostróda na  Facebook
Współpracujemy
Animex S.A. Morliny
JEANNEAU by Ostróda Yacht
Telewizja Ostróda
 
 
Klub Żeglarski Ostróda
 
 
Dane zawarte na stronie nie stanowią
oferty handlowej.

©
Klub Żeglarski Ostróda
XXIV Regaty o Puchar Burmistrza Ostródy - 25 maja 2019
W dniu 25 maja 2019 Klub Żeglarski Ostróda po raz 24 zorganizował Regaty o Puchar Burmistrza Ostródy 2019. Regaty odbyły się na akwenie jeziora Drwęckiego przy słonecznej pogodzie i wietrze 3-4B z kierunku zachodniego Na start zgłosiło się 23 załogi. Rozegrano 3 biegi klasach T-2, T-3, Otwarto pokładowej, Optymisty i Cadet. Zwycięzcy poszczególnych klas otrzymali z rąk Pana Burmistrza Puchary i dyplomy, a każda załoga drobny upominek. Po zakończeniu regat już tradycyjnie żeglarze bawili się przy ognisku i muzyce żeglarskiej do póznych godzin wieczornych.
Serdeczne podziękowana należą dla organizatorów, którymi byli Urząd Miejski Ostróda, Żeglarze z Klubu Żeglarskiego Ostróda.

Zapraszamy również na kolejne regaty żeglarskie, które odbędą się w dniu 29 czerwca 2019 w ramach Ostródzkich Dni Morza 2019 podczas których nie zabraknie dobrej muzyki, zabawy, parady jachtów i pokazu fajerwerków.
Regaty są zaliczane do cyklu 4 regat ostródzkiego sezonu żeglarskiego. Sternicy biorący udział w regatach rywalizują w Rankingu Serników Ostródzkiego Sezonu Żeglarskiego 2019, który zostanie rozstrzygnięty na koniec sezonu żeglarskiego.
ciara

 
Wyniki Regat
Klasa Otwarto - Pokłdowa
Miejsce I
Miejsce II
Miejsce III
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Dla załogi Jachtu
RS400
Dla załogi Jachtu
Laser
Dla załogi Jachtu
505
M
Nazwa
Oznaczenie
Typ Jachtu
Port / Klub
Sternik i Załoga
Klasa
Ogólne
Wyścig
Wyścig
I
II
III
Pkt
I
II
III
Pkt
1
RS400 RS400 LOK Ostróda Jarosław Waszkiel
Robert Łyskawa
1
1
1
3
7
4
4
15
2
Laser Laser Ostróda Marta Kowalczyk
2
2
2
6
11
7
8
26
3
505 505 - Krzysztof Komorowski
Marcin Malicki
3
3
3
9
14
15
13
42

Klasa T- 1
Miejsce I
Kliknij aby powiekszyc
Dla załogi Jachtu
Kompan 4
M
Nazwa
Oznaczenie
Typ Jachtu
Port / Klub
Sternik i Załoga
Klasa
Ogólne
Wyścig
Wyścig
I
II
III
Pkt
I
II
III
Pkt
1
Kompan 4 Micro Morąg Agnieszka Piotrowska - Czerniak
Jerzy Czerniak
1
1
1
4
12
12
11
35

Klasa T-2
Miejsce I
Miejsce II
Miejsce III
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Dla załogi Jachtu
Electrum
Dla załogi Jachtu
Piątka +
Dla załogi Jachtu
Pelikan II
M
Nazwa
Oznaczenie
Typ Jachtu
Port / Klub
Sternik i Załoga
Klasa
Ogólne
Wyścig
Wyścig
I
II
III
Pkt
I
II
III
Pkt
1
Electrum Calibra Powidz Tomasz Feret
Aleks Michalski
2
2
1
5
2
2
1
5
2
Piątka + Storm 22 KŻ Ostróda Tomasz Kopytko
Marian Kuliś
Jarosław Biszczanik
Artur Kopytko
Antoni Kopytko
1
3
2
6
1
5
2
8
3
Pelikan II Focus 650 Ostróda Krzysztosz Kiejziewicz
Klaudia Chrzanowska
Dominik Aleksiuk
Paweł Żurawski
3
4
3
10
4
6
5
15
4
Bepro Sedna 24 HSW Olsztyn Jacek Grabiński
Waldemar Porwal
Mateusz Dziekan
4
1
DSQ
13
5
1
DSQ
22
5
Szkrab Focus 650 KŻ Ostróda Batłomiej Jursza
Katarzyna Jursza
5
5
5
15
8
10
9
27
6
Sagittarius Focus 650 OSCIR Ostróda Marcin Ostrowski
Agata Ostrowska
Aleksander Ostrowski
6
6
4
16
9
11
7
27
7
Dionizos Sasanka 620 Ostróda Kazimierz Punpur
Dariusz Skóratko
Mieczysław Białobrzewski
7
7
6
20
13
13
12
38

Klasa T-3
Miejsce I
Miejsce II
Miejsce III
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Dla załogi Jachtu
Cherry
Dla załogi Jachtu
Marunia
Dla załogi Jachtu
Rudzik
M
Nazwa
Oznaczenie
Typ Jachtu
Port / Klub
Sternik i Załoga
Klasa
Ogólne
Wyścig
Wyścig
I
II
III
Pkt
I
II
III
Pkt
1
Cherry Saturn 720 Izabelin Sławomir Sękowski
Hubert Lisowski
1
1
1
3
3
3
3
9
2
Marunia Windiamer Ostróda Zdzisław Zembrzuski
Czesław Cycyński
Cezary Cycyński
2
2
2
6
6
8
6
20
3
Rudzik Focus 730 Sokół Ostróda Wojciech Rudziński
Piotr Rudziński
3
3
3
9
10
9
10
29
4
EL Sol Twister 26 Ostróda Andrzej Selega
Marek macyna
4
4
4
12
15
14
14
43

Klasa Optymist
Miejsce I
Miejsce II
Miejsce III
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Dla załogi Jachtu
Janusz Wiadro
Dla załogi Jachtu
Jowita Kuliś
Dla załogi Jachtu
Wronika Wiadro
M
Nazwa
Oznaczenie
Typ Jachtu
Port / Klub
Sternik
Klasa
Wyścig
I
II
III
Pkt
1
6
Optymist Ostróda Janusz Wiadro
1
1
1
3
2
5
Optymist Ostróda Jowita Kuliś
2
2
5
9
3
2
Optymist Ostróda Wronika Wiadro
4
3
2
9
4
7
Optymist Ostróda Rafał Ptaszkiewicz
3
5
5
13

Klasa Cadet
Miejsce I
Miejsce II
Miejsce III
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Kliknij aby powiekszyc
Dla załogi Jachtu
Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
Dla załogi Jachtu
Oliwia Kuliś
Zuzanna Markowska
Dla załogi Jachtu
Jędrzej Majewski
Wojciech Ptaszkiewicz
M
Nazwa
Oznaczenie
Typ Jachtu
Port / Klub
Sternik
Klasa
Wyścig
I
II
III
Pkt
1
POL-925
Cadet Ostróda Krzysztof Kołakowski
Bartosz Kuliś
1
1
1
3
2
POL-9256
Cadet Ostróda Oliwia Kuliś
Zuzanna Markowska
2
3
2
8
3
POL-9999
Cadet Ostróda Jędrzej Majewski
Wojciech Ptaszkiewicz
4
4
3
11
4
POL-9259
Cadet Ostróda Krystian Kołakowski
Jowita Kuliś
3
2
DNF
10

Sędzia Regat: Andrzej Szydzik
foto: Ela s/y Sparrow POL 5999
Uwaga: Wszystkie wyniki, imiona i nazwiska oraz nazwy i typy jachtów pochodzą z kart zgłoszeniowych uczestników regat.