Klub Żeglarski OstródaKlub Żeglarski Ostróda
# Życzenia dla:
Pogoda dla Ostródy # Pogoda dla Żeglarzy # NAJPOPULARNIEJSZY KLUB WARMI I MAZUR !
Klub Żeglarski Ostróda na  Facebook
Współpracujemy
Animex S.A. Morliny
JEANNEAU by Ostróda Yacht
Telewizja Ostróda
 
 
Klub Żeglarski Ostróda
 
 
Dane zawarte na stronie nie stanowią
oferty handlowej.

©
Klub Żeglarski Ostróda
XXVII Regaty Ostródzkie Dni Morza - Ostróda, 29 czerwca 2019
To już 27 edycja Ostródzkich Dni Morza i z tej okazji na akwenie jeziora Drwęckiego zostały rozegrane XXVII Regaty Ostródzkie Dni Morza 2018, których organizatorem był Klub Żeglarski Ostróda oraz Centrum Kultury w Ostródzie. Na start zgłosiło się 27 załogi z Ostródy, Iławy, Ostaszewa, Izabelina i Morąga. Regaty zostały rozegrane w klasach T1, T2, T3, Otwarto Pokładowej. Rozegrano 4 wsyścigi przy wietrze 4-5B z kierunku zachodniego.
Po zakończeniu regat odbyło się wręczenie pucharów i dyplomów dla zwycięzców poszczególnych klas oraz losowanie drobnych upominków dla każdej załogi.
Kliknij aby powiekszyc
Póznym wieczorem wszystkie załogi udały się do zatoki miejskiej na paradę jachtów oraz piękny pokaz laserów i sztucznych ogni.
Regaty są zaliczane do cyklu 4 regat o Żeglarski Puchar Mazur Zachodnich, którego rozstrzygnięcie nastąpi na koniec sezonu żeglarskiego 2019.

ciara
Wyniki - XXVII Regat Ostródzkie Dni Morza 2019
Klasa - Otwarto Pokładowe
I Miejsce
II Miejsce
 
II Miejsce
Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc   Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
RS400
Załoga Jachtu
ISO
 
Załoga Jachtu
Just For Fun
M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Port / Klub
Załoga
Klasa
I
II
III
IV
Pkt
1
RS400 RS400 LOK Ostróda Jarosław Waszkiel
Robert Łyskawa
1
1
1
1*
3
2
ISO Topper ISO MKŻ Morąg Mateusz Gotowicki
Michał Kaliszczuk
2
2
2
2*
6
3 Just For Fun - LOK Ostróda Daniel Marglaski
Paweł Biały
Michał Krylek
3
4*
3
3
9
4 Nocna Furia Laser Ostróda Marta Kowalczyk
4
5*
4
4
12
5 F.Maas Cup 505 Ostaszewo Krzysztof Komarowski
Marcin Malicki
5
3
5
5*
13
* - Odrzucone wyniki
Klasa - T1
I Miejsce
II Miejsce
 
III Miejsce
Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc   Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
Nina
Załoga Jachtu
Kompan
 
Załoga Jachtu
PP Micro

M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Port / Klub
Załoga
Klasa
I
II
III
IV
Pkt
1 Nina Micron KŻ Ostróda Grzegorz Sękowski
Ryszard Nowicki
1
1
1
1*
3
2
Kompan Micro Morąg Agnieszka Czerniak-Piotrowska
Jerzy Czerniak
Piotr Arlik
2
3*
2
2
6
3 PP Micro Micro Morąg Jerzy Piekarski
Andrzej Dragon
3
2
3
3*
8
4 Viking Micro Polo Ostróda Wojciech Cencelewski
Wojciech Żyliński
Kajetan Żyliński
Kacper Cencelewski
4
4
4
4*
12
5 Adaś VIS 45 - Adam Dzięk
Beata Lorkowska
5
5
5
5*
16
* - Odrzucone wyniki
Klasa - T2
I Miejsce
II Miejsce
III Miejsce
Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
Pelikan II
Załoga Jachtu
Venkor
Załoga Jachtu
Ósemka

M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Port / Klub
Załoga
Klasa
I
II
III
IV
Pkt
1
Pelikan II Focus650 Ostróda Krzysztof Kiejziewicz
Dominik aleksiuk
1
1
3
3*
5
2 Venkor Storm 22 MKŻ Morąg Arkadiusz Spychalski
Wiesław Krzemieniewski
Mariusz Krzemieniewski
5*
3
1
1
5
3 Ósemka Focus 650 Ostróda Jacek Kuliś
Oliwia Kuliś
Bartosz Kulić
Zuzanna Makowska
Janusz Makowski
2
2
2
2*
6
4 Szkrab Focus 650 KŻ Ostróda Bartosz Jursza
Jarosław Dworowski
Agnieszka Dąbrowska
3
6
6
8*
15
5 Rebelia Variete MKŻ Morąg Zbigniew Kościułkiewicz
Katarzyna Kościułkiewicz
Zbigniew Machlewski
4
7
7*
4
15
6 Quartius Focus 650 KŻ Ostróda Maciej Kant
Anna Surowiec-Kant
DNS*
4
4
7
15
7
Midas III Sasanka 620 Ostróda Rafał Wnuk
Daniel Chyliński
Mariusz Gołębiewski
6
5
5
6
16
8 Sagittarius Focus 650 OSCIR Ostróda Marcin Ostrowski
Aleksander Ostrowski
7
9*
8
5
20
9 Dionizos Sasanka 620 Ostróda Kazimierz Punpur
Dariusz Skóratko
Mirosław Białobrzewski
9
8
10*
9
26
10 Artur Sasanka 620 Ostróda Artur Kołakowski
Marek Jabłoński
8
10
9
10
27
* - Odrzucone wyniki
Klasa - T3
I Miejsce
II Miejsce
III Miejsce
Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc Kliknij aby powiekszyc
Załoga Jachtu
Cherry
Załoga Jachtu
Kintaro
Załoga Jachtu
Marunia

M
Nazwa Jachtu
Typ Jachtu
Port / Klub
Załoga
Klasa
I
II
III
IV
Pkt
1
Cherry Saturn 720 Izabelin Sławomir Sękowski
Emilia Sękowska
Zofia Sękowska
Agieszka Sękowska
1
1
1
1*
3
2 Kintaro Saturn 720 Iława Karol Szydzik
Andrzej Szydzik
Izabela Szydzik
Dominik Żudziński
2
2
2
2*
6
3 Marunia Windiamer Ostróda Zdzisław Zembrzuski
Czesław Cycyński
Andrzej Szejmoch
Adam Gajowski
3
3
3
4*
9
4
Rudzik Focus 730 Ostróda Wojciech Rudziński
Piotr Rudziński
5*
4
4
3
11
5 EL Sol Twister 780 KŻ Ostróda Andrzej Selega
Marek Macyra
4
6*
5
5
14
6 Stella Majestic 24W KŻ Ostróda

Stanisław Wysocki
Andrzej Urbanowicz
Rafał Piętka

6
5
6
6*
17
7
Junior Tango 730S KŻ Ostróda Grzegorz Ślaziński
Karolina Jarkowska
Alicja Jarkowska
Aleksandra Jarkowska
7
7
7
DNS*
21
* - Odrzucone wyniki

Klasa Open

M
Nazwa Jachtu
Sternik
Open
I
II
III
IV
Pkt
1
Cherry Sławomir Sękowsk
5*
2
1
1
4
2
Pelikan II Krzysztof Kiejziewicz
1
1
6
6*
8
3
Venkor Arkadiusz Spychalski
11*
5
2
2
9
4
Ósemka Jacek Kuliś
2
3
5*
5
10
5
RS 400 Jarosław Waszkiel
3
4
4
4*
11
6
Kintaro Karol Szydzik
6
6*
3
3
12
7
ISO Mateusz Gotowicki
4
8*
7
7
18
8
Nina Grzegorz Sękowski
7
12*
11
8
26
9
Quartus Maciej Kant
DNS*
7
8
12
27
10
Midas III Rafał Wnuk
12*
9
9
11
29
11
Marunia Zdzisław Zembrzuski
9
10
10
16*
29
12
Szkrab Bartosz Jursza
8
11
13
15*
32
13
Rebelia Zbigniew Kościułkiewicz
10
13
14*
9
32
14
Sagittarus Marcin Ostrowski
13
18*
15
10
38
15
Rudzik Wojciech Rudziński
20*
14
12
13
39
16
Just for fun Daniel Marglaski
17
22*
16
14
47
17
PP Jerzy Piekarski
16
15
24*
21
52
18

Kompan 4

Agnieszka Czerniak-Piotrowska
14
19
20
20*
53
19
EL Sol Andrzej Selega
18
21*
17
18
53
20
Framas Maas Cup Krzysztof Komarowski
23*
17
19
19
55
21
Nocna Furia Marta Kowalczyk
22
23*
18
17
57
22
Dionizos Kazimierz Punpur
19
16
23*
22
57
23
Artur Artur Kołakowski
15
24
21
24*
60
24
Stella Stanisław Wysocki
21
20
22
23*
63
25
Junior Grzegorz Ślaziński
24
25
26
DNS*
75
26
Viking Wojciech Cencelewski
25
26*
25
25
75
27
Adaś Adam Dzięk
26
27
27*
26
79

Foto: Ela s/y Sparrow
Uwaga: Wszystkie wyniki, imiona i nazwiska oraz nazwy i typy jachtów pochodzą z kart zgłoszeniowych uczestników regat.
© Klub Żeglarski Ostróda 2019